Hodnocení profilů na Seznamce ŠtěstíRegistrovaní uživatelé internetové Seznamky Štěstí.cz mají možnost také hodnotit fotky na profilech ostatních uživatelů. Hodnocení probíhá tak, že si zobrazíte profil a hned pod profilovou fotkou můžete jedním kliknutím oznámkovat, jak se vám konkrétní uživatel líbí. Hodnotí se v číslech od jedné do deseti s tím, že jednička znamená, že se nám vůbec nelíbí, naopak desítka je nejvyšší hodnocení, kterým dáváme najevo, že se nám dotyčná osoba líbí opravdu hodně. Pod tím pak vždy vidíme také údaj o tom, kolikrát už byl tento uživatel hodnocen a jaká je jeho průměrná známka. Prohlížet si profily ostatních lidí mohou i ti, co ještě nejsou zaregistrovaní, ale pokud chceme i známkovat, tak bez dokončené registrace to nejde.

V září 2008 byla spuštěná nová verze portálu Lidé.cz. Seznamka Seznámit je jednou z největších v ČR. Twoo je nejrychleji rostoucím místem pro chatování, hraní her a seznamování se s novými lidmi.

Tabule Seznamky Štěstí

Jednou z originálních funkcí Seznamky Štěstí, kterými se odlišuje od ostatních seznamek, je Tabule. Jedná se o úzký textový pruh, který je umístěný v záhlaví každé stránky a uživatelé na něj mohou psát svoje texty, které ale musí souviset se seznamováním. Součástí tohoto textu může být např. pozdrav, vzkaz, osobní sdělení nebo přímo seznamovací inzerát. Na tabuli se pak náš text objevuje tak dlouho, dokud ho nepřepíše jiný uživatel. Psát na tabuli Seznamky Štěstí mohou pouze zaregistrovaní uživatelé, ostatní si sice tyto texty mohou číst, ale nemohou na tabuli nic psát. Pokud si chceme přečíst i starší vzkazy, které byly na tabuli napsané, stačí kliknout na odkaz Tabule, který je v pravé části tohoto textového proužku a zobrazí se nám výpis poslední stovky textů, které byly na tabuli napsány včetně odkazů na uživatele Seznamky Štěstí, kteří tyto texty napsali.

Seznamka Štěstí a výhody VIP členství

Tak jako spousta jiných webových seznamek, i osudová seznamka Štěstí.cz umožňuje svým registrovaným uživatelům zaplatit si VIP členství. První měsíc ho navíc mají všichni zcela zdarma, poté už si ho musí zaplatit. Pokud jde o cenu, tak další měsíc stojí jen 30 Kč a 80 dní stojí 80 Kč – takže pouhá koruna denně. Platba VIP členství probíhá prostřednictvím SMS zprávy z mobilního telefonu. Jaké výhody uživatelům VIP členství přináší?Výhod VIP členství je spousta – patří mezi ně např. možnost anonymně navštěvovat profily ostatních uživatelů aniž by se tom dozvěděli, delší doba archivace vaší historie vzkazů nebo možnost využití ignore listu. Při psaní si přes vzkazy pak pouze VIP uživatelé vidí informaci o tom, jestli si druhý člověk jejich zprávu už přečetl nebo ještě ne. Mají také možnost nastavit si přeposílání vzkazů na e-mail a přednostní uživatelskou podporu.

Seznámit se je snadné, hlavně večer. eDarling je nová online seznamka.

Hlídač vzkazů na Seznamce Štěstí

Mezi užitečné nástroje, které najdeme na internetové Seznamce Štěstí patří hlídač vzkazů. K čemu tato funkce slouží? Hlídač vzkazů je samostatný program, který si můžeme bezplatně stáhnout do našeho počítače nebo notebooku. Umožňuje všem uživatelům této seznamky mít dokonalý přehled o tom, jestli jim někdo napsal nový vzkaz. Po nainstalování tohoto programu se nám tak budou upozornění na nové vzkazy zobrazovat formou informační bubliny a to aniž bychom museli být zrovna přihlášení.

Příběhy štěstí na Seznamce

Nedílnou součástí internetové Seznamky Štěstí jsou také tzv. Příběhy štěstí – samostatná rubrika, do které přispívají uživatelé této seznamky. Do příběhů štěstí můžete napsat o tom, jak jste se seznámili se svým partnerem nebo partnerkou a zároveň tím i pomoci ostatním lidem v hledání lásky. Maximální délka jednoho příběhu je 15 000 znaků a po schválení je zveřejněn maximálně do sedmi pracovních dní. Určitě stojí za to do této rubriky přispět, protože ty nejlepší příběhy Seznamka Štěstí odměňuje pěknými cenami. Příběhy štěstí najdete v nabídce hlavního menu pod záložkou Více.

Facebok přihlášení lze provést i z mobilního telefonu. Facebook přihlásit se můžete i ze smartphonu.

Seznamka Štěstí a nabídka online her

Osudová seznamka Štěstí.cz má něco i pro ty, co rádi hrají hry na počítači. Přímo na jejich stránkách si můžeme zahrát některou ze 14 jednoduchých online her. Ke hrám se dostaneme když najedeme myší na horním menu na záložku Více a klikneme na položku Hry zdarma. Poté se nám zobrazí stránka se čtrnácti hrami (např. ruleta, arkanoid, drahokamy, pingpong atd.), které však mohou hrát pouze registrovaní a přihlášení uživatelé této seznamky. Zpestřením je každopádně to, že hrajete proti ostatním registrovaným uživatelům a u každé hry se můžete podívat na aktuální žebříček s pořadím nejlepších hráčů.

Rande.cz je jedna z nejpopulárnějších českých seznamek. Libimseti je moderní seznamka pro mladé lidi. Známost je velice oblíbená seznamka pro náročné.

Nastavení vzhledu Seznamky Štěstí

Seznamka Štěstí umožňuje také jednoduchou změnu nastavení pozadí stránky. Pokud se nám nelíbí klasický vzhled této seznamky, můžeme si vybrat ze 33 různých barevných motivů. Můžeme si tak nastavit pozadí např. s hvězdnou oblohou, se srdíčky, s kapkami nebo s grafitti. Změnu pozadí provedeme tak, že v horním panelu najedeme myší na záložku Více a klikneme na položku Nastavení pozadí. Objeví se nám nabídka jednotlivých motivů a jedním jediným kliknutím na vybraný motiv provedeme tuto změnu. Pokud pak budeme chtít vyzkoušet jiný motiv, můžeme si ho samozřejmě kdykoliv znovu změnit.

Seznamka Štěstí pro mobilní telefony

Seznamku Štěstí můžete používat nejen na svých počítačích a noteboocích, ale také na mobilních telefonech, které lze připojit k internetu. Specializovaná verze Seznamky Štěstí je pak pro majitele iPhonů nebo iPodů Touch – pokud chcete seznamku využívat na těchto zařízeních, můžete použít odkaz http://iphone.stesti.cz/. Před tím ale musíte být už zaregistrovaní.

IQ testy na Seznamce Štěstí

Jedním ze zajímavých doplňků Seznamky Štěstí jsou IQ testy. Ty si může udělat každý zaregistrovaný uživatel této seznamky a to za nižší cenu (jen 30 Kč). Výsledek IQ testu si pak můžete dát i do svého profilu a podle tohoto parametru lze na Seznamce Štěstí i vyhledávat. Pod záložkou Lidé stačí kliknout na odkaz Absolventi IQ testu a zobrazí se nám výpis uživatelů seznamky, kteří se IQ testu zúčastnili. Seřadit si je můžeme buď podle jejich poslední aktivity a nebo podle naměřené hodnoty IQ.

Další české internetové seznamky

Kromě Seznamky Štěstí, která patří mezi ty největší a nejoblíbenější, najdeme na českém internetu spoustu dalších seznamek. Největší z nich se nachází na adrese http://www.seznamka.cz/ a za dobu její existence už se díky ní seznámily miliony lidí. Seznamovat se na ní mohou lidé od 15 let věku a  kromě vážného seznámení jsou zde i samostatné kategorie pro nezávazný flirt, dopisování a hledání přátel, společné cestování atd.

Další známou internetovou seznamkou je http://www.edarling.cz/. Mezi její přednosti patří mimo jiné bezplatná registrace nebo osobnostní test, který výrazně zvyšuje šance na nalezení toho pravého partnera. Mezi největší české seznamky patří ještě http://www.jiskreni.cz/, která patří pod Centrum.cz a nebo dříve hodně populární http://libimseti.cz/, které však po nástupu Facebooku zaznamenalo úbytek uživatelů.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací Štěstí.cz a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Víte, jak se seznamovat a jít naproti štěstí na seznamce? Hledáte vážný vztah a nedaří se vám? Právě pro Vás je zde náš seznamovací a zábavní portál, neboli online seznamka Seznamte.se.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!